... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/7911883b2609380e3b20c9a10399e54b.jpg'


تحولاتی که در زمینه بهداشت درمانی شهرستان خرامه صورت گرفته چشمگیر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، باحضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، اسپرجانی فرماندار، داریوش اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مهندس زاهدی معاون مدیر کل راه و ترابری استان و کلیه اعضاء شورای اداری شهرستان جلسه پیرامون مسائل و مشکلات  بهداشت و راه وشهرسازی شهرستان برگزارگردید.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین  و تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) با برجستگی‌های اخلاقی و سیره شایسته و برتر خود در مکتب اسلام از جایگاه خاصی برخوردار است به طوریکه همه باید حرمت و عظمت ایام شهادت این بانوی بزرگ را حفظ کنند.

اسپرجانی با اشاره به اینکه شهرستان خرامه دارای فرصتها و تهدیداتی است، بیان نمودند: باید تلاش فراوانی جهت رفع تهدیدات صورت گیرد تا شهرستان به جایگاه واقعی خود برسد وبا وجود راههای ارتباطی در آینده نزدیک شهرستان به یک مجموعه صنعتی و خدماتی  در سطح استان و حتی کشور تبدیل می شود که خود باعث اشتغال و درآمد برای شهرستان است.

وی افزود: از همه دستگاههای اجرایی خواست تا اقدامات خود را هماهنگ با فرمانداری انجام دهند تا فرمانداری در جریان کارهای ادارات قرار داشته باشد. همچنین از دستگاههای اجرائی خواست که لیست کشیک نوروزی را یه فرماداری ارسال کنند وبا نیروی انتظامی همکاری لازم برای حفظ امنیت شهرستان بعمل آورند.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه شهرستان خرامه با  بیان اینکه وضعیت کنونی شهرستان با پنج سال گذشته قابل قیاس نیست اظهارداشت: شهرستانی می تواند رو به پیشرفت وتوسعه حرکت کند که وحدت، انسجام و هماهنگی در تیم اداری آن دیده شود الحمد الله شهرستان از این نعمت برخوردار است که این وحدت و هماهنگی زبان زد عام و خواص است.

وی در ادامه افزود: همه مسئولین باید با جان ودل در جهت حل مشکلات گام بردارند تا با رفع گام به گام مشکلات، شهرستان را به جایگاه واقعی که در خور شاُن نام شهر که مزین به نام حضرت فاطمه(س)  است برسانیم.

مهندس نصیری رئیس راه و شهرسازی شهرستان گزارش مفصلی در مورد اقدامات راه و شهرسازی شهرستان در طول 3 سال گذشته ارائه دادند.

مهندس زاهدی معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان ضمن تشکر از زحمات انجام گرفته ازسوی اداره راه و شهرسازی  شهرستان ابراز داشت:با وجود مشکلات مالی و کمبود تاُمین اعتبارات اما کارههای انجام گرفته در سطح شهرستان خرامه بی نظیر بوده است و انشاالله ادامه داشته باشد.

زاهدی افزود: پروژه های در حال اجرا شهرستان در آینده نزدیک شهرستان را به چهار راه ترانزیتی تبدیل میکند که این خود یک امتیاز و فرصت است.

 در ادامه جلسه شورای اداری شهرستان دکتر دهقان شیبانی گزارش مفصلی در مورد اقدامات بیمارستان از زمان تاُسیس تا به حال ارائه دادند.

دکتر داریوش اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  با تاُکید ویژه به سلامت خاطر نشان شد: با اجرای طرح سلامت که کارارزشمند و مفیدی برای سلامت شهرستان می باشد ابراز امیدواری کردند که اجرای این طرح می تواند تظمین کننده سلات شهرستان  در قشر بالای 40 سال باشد.

وی بیان نمودند: امروز افتخار بزرگی برای شهرستان خرامه است که در مراسم کلنگ زنی جاده خرامه- نی ریز مسئولین و بزرگان شهرستان نی ریز در مراسم شرکت داشته اند که خود اهمیت بالای این پروژه برای تمام استان و کشور می رساند و با وجود اینکه قرار داد جاده خرامه نی ریز با پیمانکار 2 ساله است اما پیمانکار قول مساعد داده است تا آبان ماه سال آینده 40 کیلو متر اول را آسفالت شده تحویل دهند.

دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیرازگفت: تحولاتی که در زمینه بهداشت و درمان شهرستان خرامه صورت گرفته چشمگیر است امید داریم با همت و تلاش مسئولین شهرستان اینگونه اقدامات ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به سفر وزیر بهداشت دکتر هاشمی به استان وشهرستان خرامه و قول هایی که داده بودند اظهار داشت: با وجود کمبودها ومشکلات و محدود بودن اعتبارات اقدامات زیادی جهت تامین اعتبارات صورت گرفت که یک سوم قول های وزیر به استان عملیاتی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خاطر نشان کرد جامعه پزشکی زمانی می تواند در زمینه بهداشت و سلامت به خوبی عمل کند که همکاری مردم را باخود داشته باشد و طرح سلامت که در شهرستان خرامه اجرا می شود باید به گونه ای انجام گیرد که الگوی دیگر شهرستانها و استانها در سطح کشور شود.

با وجود توجه خاص دولت تدبیر وامید به بحث بهداشت و سلامت دکتر ایمانیه قول مساعد دادند که تجهیزات چشم پزشکی و تجهیز اتاق عمل کلیه ومجرای ادرار به شهرستان عملیاتی شود.

در پایان از مسئولین استان میهمان در جلسه با اهداء لوح تقدیر وتشکر بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1393/12/17
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      34        نفر

  • بازدید امروز:      449      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    5751      نفر

  • بازدید ماه:       20815      نفر

  • بازدید کل:      1470207      نفر