... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/989c624fed3e2d1cbc79d008145b44a1.jpg'


پرستاری شغل نیست بلکه هنر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، با حضور اسپرجانی فرماندار، دکتر دهقان شیبانی رئیس بیمارستان جواد الائمه  و بر خی از مسئولین شهرستان مراسم تجلیل از پرستاران بیمارستان در سالن حافظ دانشگاه پیام نور برگزار گردید.

 اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب(س) و ایامی که متعلق به قشر خدوم و زحمتکش پرستار است، ابراز کردند: بی‌شک یکی از سخت‌ترین مشاغل از آن پرستارانی است که روز و شب خود را وقف خدمت به جامعه می‌کنند و با همه کمبودها و گاهی ناملایمت‌ها می‌سوزند و می‌سازند.

فرماندار شهرستان با اشاره به اينکه جنس کار جامعه پرستاری، عطوفت و همدردی است اظهار داشتند: پرستاری شغلی سخت و دشوار اما نیکو و پراهمیت است و خدمات پرستاران شایسته‌ترین و صالح‌ترین عمل بوده چرا که در کنار بیمار هستند و در راه سلامت و بهبودی از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزند، قطعاً این کار رضایت خداوند و مردم را به همراه خواهد داشت.

پرستاری شغل نیست بلکه هنر است وپرستاران زندگی خود را صرف  خدمت به همنوعان خود نموده اند وبه درجه ای رسیده اند که خدمت به بیماران را عبادت بدانند . پرستاری هنری ظریف ،زیبا ودلسوزانه است وکسانی وارد این رشته می شوند که مورد توجه خداوند متعال قرار می گیرند زیرا که در جهت سلامتی ودرمان انسان که خلیفه ا... گام بر می دارند .

در پایان از پرستاران شهرستان با اهداء لوح تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1393/12/11
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      82        نفر

  • بازدید امروز:      23      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5635      نفر

  • بازدید ماه:       21582      نفر

  • بازدید کل:      1470974      نفر