... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/fad6940f3b4dedb692e73295b9988688.jpg'


دهه مبارک فجر دهه بسیار مهمی است که نشانه بلوغ فکری و پیشرفت جامعه ماست می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، علیرضا قائدی معاون فرماندار،سرهنگ افشاریان فرمانده سپاه، سرهنگ رزمجو فرمانده نیروی انتظامی،کرامت کاظمی مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنرها و آثار دانش آموزی در محل مدرسه راهنمایی شهید حسینی خیرآباد برگزار گردید.

در حاشیه این مراسم علیرضا قائدی ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: دهه مبارک فجر دهه بسیار مهمی است که نشانه بلوغ فکری و پیشرفت جامعه ماست و زحمت هایی که جوانان، دانشجویان، فرهنگیان کشیدند به فرامین امام راحل توجه کردند و برای انجام و ظیفه به میدان آمدند، جانشان را فدا کردند تا توانستند سایه شوم ظلم و ستم و استبداد های داخلی و خارجی را از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب هر لحظه به فکر ضربه زدن به این نظام می باشند، گفت: 36سال است که ما با دشمن در گیر جنگ هستیم، قبلا جنگ نظامی و در حال حاضر هم کشور ما درگیر جنگ اقتصادی و فرهنگی است، لذا ما باید در این فرصتی که در اختیار داریم به ویژه این مناسبت بزرگ ملی مذهبی یعنی دهه فجر این انقلاب را به نسل جدید معرفی نمائیم.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر به اهمیت و جایگاه انقلاب شکوهمند در عرصه جهانی و متفاوت بودن آن با سایر انقلاب ها اشاره نمودند و گفتند: انقلاب ایران بخاطر مردمی، اسلامی  بودن آن با دیگر انقلابهای رخ داده متفاوت است.

صباحی افزود:36سال از عمر با برکت انقلاب می گذرد  و روز به روز ابعاد جدیدی از آن برای جهانیان روشن می گردد جمهوری اسلامی ایران در سایه  همین انقلاب توانست به پیشرفت های علمی، تکنولوژی، فرهنگی و آزادی درتمام عرصه ها دست یابد.

وی خاطر نشان شد: تحریم های غرب نمی تواند جلو رشد وبالندگی جوانان ایران را بگیرد همچنان که در این مدت ملت ایران با تمام توان از انقلاب ومرز وبوم خود با جان ودل دفاع کردند.

در ادامه نمایشگاه بهار انقلاب که توسط دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید حسینی با ارائه مجموعه ای ازکارهای علمی آموزشی، فرهنگی،هنری ،  خوراکی ها، غذاها و دست ساخته های 100 تن از دانش آموزان مدرسه شهید حسینی خیرآباد شهرستان خرامه که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شده بود افتتاح گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1393/11/12
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      33        نفر

  • بازدید امروز:      1168      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    6470      نفر

  • بازدید ماه:       21534      نفر

  • بازدید کل:      1470926      نفر