... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/a3a2e581100b1069b9750ce27e74d835.jpg'


معاون فرماندار خرامه: برگزاری مانور زلزله و ایمنی باید باعث افزایش سطح آگاهی و ایجاد آمادگی در بین اقشار مختلف جامعه شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه هماهنگی برگزاری مانور زلزله و ایمنی به ریاست علیرضا قائدی معاون فرماندار و با حضور اعضاء ستاد مدیریت بحران شهرستان برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ستاد مدیریت بحران و با اشاره به اهمیت اجرای مانور زلزله خاطر نشان شدند: افزایش سطح آگاهی و ایجاد آمادگی در بین اقشار مختلف جامعه یکی از راه‌های مهم کاهش خطرات ناشی بلایای طبیعی از جمله زلزله می باشد.

معاون فرماندار به اهمیت ارائه آموزشهای لازم جهت مقابله با خطرات احتمالی در مواقع زلزله اشاره نمود عنوان کردند: رویکرد جدید در کنار ارایه آموزشهای لازم به دانش‌آموزان، ارتقای سطح آگاهی و آمادگی ساکنان محله‌های مجاور مدارس اجرای این مانور می باشد و انشاءالله تلاش خواهد شد مدارس ایمن در برابر زلزله به عنوان کانونهای ارتقای ایمنی و پایگاه مدیریت بحران در سطوح محلی نیزمورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: با توجه به اینکه خطر زلزله در کشور بسیار بالاست، انجام مانور مشترک با همکاری اعضای ستاد مدیریت بحران با مشارکت وحضور فعالانه دانش‌آموزان ضروری می باشد و خواستار برپایی مانور مشترک در سطح مدارس شهرستان می باشیم.

در ادامه ضمن ارائه دستور کار به اعضاء ستاد حاضرین به بیان دیدگاهها و نظرات خود جهت هر چه بهتر برگزار کردن مانور زلزله در شهرستان پرداختند

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/9/6
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      2        نفر

  • بازدید امروز:      487      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    5789      نفر

  • بازدید ماه:       20853      نفر

  • بازدید کل:      1470245      نفر