... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/987e573344f3845bdc5091e1694788aa.jpg'


فرماندار خرامه؛ سایتهای زباله شهرستان باید به شکل بهداشتی ساماندهي و مديريت شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه،جلسه ساماندهی و بررسی مسائل و مشکلات سایتهای زباله  سطح شهرستان به ریاست فرهاد جهانخواه فرماندار و با حضور بخشدار، شهرداران و مسئولین دستگاههای اجرایی در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره اهمیت حفظ میراث گرانبهای محیط زیست برای آینده گفت: یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌تواند آسیب‌های جدی و جبران‌ناپذیری به محیط زیست و سلامتی جامعه وارد کند، دفع غیربهداشتی زباله‌ها است که با مدیریت صحیح می‌توان این چالش محیط زیستی را برطرف کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به لزوم ساماندهی هرچه سریع‌تر سایت زباله شهر و بخش‌های شهرستان تأکید کرد و بیان نمود: موضوع دفن زباله در شهرها و روستاهای شهرستان بسیار مهم است چراکه در صورت دفن غیراصولی و رهاسازی آن در طبیعت به سلامت مردم ضرر می رساند در این شرایطی  است که رعایت نشدن اصول زیست محیطی باعت به خطر افتان بهداشت و سلامت جامعه می گردد.

فرماندار در این جلسه  بیان اینکه اگر جمع‌‌‌‌‌آوری پسماندهای شهری خوب مدیریت نشود به یک معضل زیست محیطی تبدیل می‌شود گفت :جمع آوري دفع و دفن زباله هاي خانگي و صنعتي بايد بيش از اين ساماندهي و مديريت می شد در همین راستا همه مسئولان مرتبط باید برای تحقق این موضوع مشارکت و همکاری کنند  مجموعه شهرداری ها و مسئولین ذی ربط در کارگروه پسماند وظیفه سنگینی در زمینه دفن بهداشتی و قانونی پسماند  و زباله دارند.

در ادامه هریک از اعضاء حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و و نظرات خود در جهت مدیریت و دفن بهداشتی و قانونی پسماند  و زباله پرداختند و پس از تبادل نظر تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید.

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/25
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      11        نفر

  • بازدید امروز:      425      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6182      نفر

  • بازدید ماه:       22391      نفر

  • بازدید کل:      1442376      نفر