... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/4f6a1389dc393258305afc3cce3fdd91.jpg'


کارگاه آموزشی دهیاران شهرستان خرامه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، کارگاه آموزشی دهیاران با حضور فرهادجهانخواه فرماندار، بخشداران، مهندس محمدی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری و دهیاران بخش مرکزی و کربال برگزار شد.

فرهادجهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین با اشاره به اهمیت کار دهیاران و نقش آنان در آبادانی و توسعه روستا افزود: دولت، رسیدگی به امور مردم را در اولویتهای اصلی خود قرار داده است و دهیاران باید در چارچوب قانون کار کنند و پیگیر کنترل امورات محوله به آنها در مناطق خود بوده دهیاران بایستی با اجرای قانون و قانونگرایی و برنامه ریزی مناسب در جهت توسعه و آبادانی روستا قدم بردارند و پیگیر رفع مشکلات روستاها باشند.

نماینده عالی دولت با اشاره به وظایف دهیاران در سطح روستاها خاظرنشان شدند: دهیاران  بازوان دولت در اجرای طرحها در سطح روستاها می باشد که باید با تعامل و همکاری همه جانبه و رصد خواسته ها و نیازهای واقعی مردم، مسائل و مشکلات مردم را شناسایی و اولویت بندی نمایند و متناسب با توان و امکانات موجود در روستا اقدام برطرف کردن مشکلات کنند.

جهانخواه با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید توجه خاص و ویژه به مناطق محروم دارد و دهیاران نماینده دولت در روستا می باشند، تصریح کرد: سیاست دولت تدبیر و امید در راستای  ماندگاری جمعیت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان هست که با ارائه خدمات به روستاییان شرایط ماندگاری آنان فراهم نموده که این امر در سایه تلاش و کوشش دهیاران روستاها محقق خواهد شد.

فرماندار از جمله خصوصیات یک دهیار موفق را با برنامه بودن، با هدف بودن، با انگیزه بودن ،وقت گذاری برای مردم و پیگیری امور دانست و با بیان اینکه نظم سر لوحه امور است گفت: انضباط اداری باید توسط دهیاران رعایت شود.

در ادامه مهندس محمدی کارشناس دفتر امور روستایی استانداری به ارائه آموزش لازم جهت رفع مشکلات مالی و انعقاد قراردادها چگونگی انجام معاملات دهیاری، نحوه تنیظم بودجه دهیاری، اسناد دهیاری نمد و خواستار توجه جدی دهیاران  و ذی حسابان در راستای تهیه و تنظیم اسناد دهیاری ها شدند.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/24
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      62        نفر

  • بازدید امروز:      345      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6102      نفر

  • بازدید ماه:       22311      نفر

  • بازدید کل:      1442296      نفر