... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/9d4c7788b4136fe534a5c285e72da127.jpg'


فرماندار خرامه در جمع سالمندان: تکریم و بزرگداشت سالمندان در فرهنگ دینی و اسلامی جامعه باید نهادینه شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، مراسم گرامیداشت 9 مهر روز جهانی سالمندان با حضور امام جمعه، مهندس جهانخواه فرماندار، مسئولین دستگاههای اجرای و قشر سالمند برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن گرامیداشت  و تبریک 9 مهر روز جهانی سالمند احترام بین بزرگترها و کوچکترها را یک جاده دو طرفه خواند و افزود: وظیفه کوچکترها این است که به بزرگترها احترام گذاشته و از تجارب آنها در مسیر زندگی خود استفاده کنند و بزرگترها هم باید خوب بودن را به کوچکترها بیاموزند تا انگیزه احترام گذاشتن و خوبی کردن در بین کوچکترها رواج پیدا کند.

فرماندار با اشاره به استفاده از تجارب و فرهنگ سالمندان در جامعه افزود: در راستای تربیت انسان های فرهیخته بایستی غنی سازی فرهنگ صورت گیرد چرا که سالمندان گنجینه عظیم فرهنگ هستند و با انتقال این فرهنگ به نسل جوان و آینده باعث رونق و برکت زندگی می شود و صفا و صمیمیت و آرامش زندگی دوچندان خواهد شد .

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه بهزیستی خواستار توجه جدی و بیشتر به قشر سالمند شدند و استفاده از تجارب این قشر را برای هدایت نسل جوان و آینده را مفید دانست.


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/18
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      9        نفر

  • بازدید امروز:      75      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5687      نفر

  • بازدید ماه:       21634      نفر

  • بازدید کل:      1471026      نفر