... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/0c77914c46231e28795aad366c5b794c.jpg'


جلسه کارگروه اشتغال به ریاست معاون فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست علیرضا قائدی معاون فرماندار و با حضور اعضاء کارگروه در سالن شهیدموسوی فرمانداری برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از زحمات کارگروه در راستای ایجاد اشتغال در سطح شهرستان خاطرنشان شدند: اهمیت موضوع اشتغال در سطح کشور بر هیچ کسی پوشیده نیست و شهرستان خرامه با دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار دارد.

قائدی با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و جذب حداکثری در شهرستان و روان سازی آن افزود: کمک و عدم سخت گیری در نحوه اجرای مشاغل خانگی و طرح های اشتغال پایدار باعث کاهش نرخ بیکاری و توسعه و اشتغالزایی شهرستان می شود .

در ادامه معاون فرماندار خواستار ارائه گزارش از عملکرد دستگاه های اجرایی و اشتغال ایجاد شده در شش ماهه سال جاری شدند و از دستگاه های اجرایی عضو کارگروه خواست با توجه به هدفگذاری اشتغال شهرستان و سهمیه تعیین شده در سامانه رصد  پیگیری لازم جهت تحقق تعهد هردستگاه را به عمل آورند.

در پایان هریک از اعضاء به بیان نظرات و دیدگاههای خود جهت پیشبرد اهداف کارگروه شدند و به ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته دستگاه مربوطه خود در حوزه اشتغال پرداختند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/4
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      8        نفر

  • بازدید امروز:      74      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5686      نفر

  • بازدید ماه:       21633      نفر

  • بازدید کل:      1471025      نفر