... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/9f1eb6c777e5b72b67c9e1e37c6c7771.jpg'


جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، علیرضا قائدی معاون فرماندار، سرهنگ مهدوی دبیر ستاد احیاء امربه معروف ونهی از منکر استان و مسئولین دستگاههای اجرایی در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره به اهمیت ترویج امر به معروف و نهی از منکر ابراز داشتند: اسلام به عنوان کامل ترین دین الهی به ارتقا و کرامت انسانی با تحقق جامعه اسلامی و سالم با مشارکت همگان تاکید داشته و رسالت انبیاء الهی نیز همین موضوع بوده است که با رعایت امر به معروف و دوری ار منکرات محقق می گردد.

معاون فرماندار ضمن تاکید بر آمادگی دستگاه های اجرایی برای اجرای برنامه های ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان عنوان کرد: همه باید در راستای ترویج فریضتین امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنیم و آن را از وظیفه اداری متمایز نمائیم.

مهدوی دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکربا اشاره به سابقه و جایگاه امر به معروف درجامعه و جهان اسلام ابراز داشتند: پیام قیام عاشورا احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر بوده است و این امر در منش، قیام و در سخنان سردار شهید کربلا، امام حسین (ع) تبلور یافته است که نمود عینی امر به معروف و نهی از منکر دار جهان اسلا م می باشد.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان ابراز داشتند: باید تمامی دستگاهها، دهیاران و شوراهای با رعایت موازین اخلاقی به امر به معروف و نهی از منکر به صورت عملی بپردازند.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/5
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      110        نفر

  • بازدید امروز:      48      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5660      نفر

  • بازدید ماه:       21607      نفر

  • بازدید کل:      1470999      نفر