... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/a67f2e18dc692c002c5da64ad4055e3f.jpg'


فرهاد جهانخواه فرماندار خرامه: توسعه اقتصادی هر جامعه ای نیازمند تعامل و هماهنگی بانکها با متولیان حوزه سرمایه گذاری و اشتغال می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمیته فنی اشتغال با محوریت بررسی مطالبات و معوقات بانکها به ریاست فرهاد جهانخواه فرماندار برگزار شد.

فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دستگاههای متولی حوزه اشتغال و بانکها در راستای جذب به موقع تسهیلات اشتغالزایی و اعتبارات بانکی ابراز کردند: تعامل خوب بین بانکها و دستگاههای اجرایی برای ایجاد رونق اقتصادی و جذب به موقع تسهیلات اشتغالزایی  و سرمایه گذاری در سطح شهرستان قابل تقدیر و تشکر می باشد.

رئیس کمیته وصول مطالبات بانکها با تأکید بر لزوم تعامل هرچه بیشتر و وحدت رویه در اعمال دستورالعمل های بانکی تأکید کرد و بیان نمود: در حال حاضر شبکه بانکی کشور به عنوان جلودار خط مقدم نبرد اقتصادی وظایف بسیار سنگینی بر دوش دارد باید با تعامل و همکاری بیشتر نسبت به وصول معوقات بانکی، طبق قانون بخشودگی مطالبات که اعلام گردیده اقدام نمود تا بتوانند بخشی از مطالبات بانکها از متقاضیان و وام گیرندگان دریافت نمایند و در راستای اعطای وامهای اشتغال زایی به متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی داده شود تا بتوانند در جهت اشتغالزایی شهرستان گام بردارند.

در پایان روسای دستگاههای ذیربط در امر اشتغال زایی شهرستان مانند اداره جهاد کشاورزی، تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ... خواستار تعامل بانکها در ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط و معرفی شده به بانک در اسرع وقت شدند تا اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان به موقع جذب و باعث اشتغال در سطح شهرستان شود.


تاریخ ثبت خبر: 1397/4/26
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      38        نفر

  • بازدید امروز:      1173      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    6475      نفر

  • بازدید ماه:       21539      نفر

  • بازدید کل:      1470931      نفر