... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/104ed89ce0b8f50f93c0d9af87a4c37f.jpg'


فرماندار خرامه؛ شناسايي مطالبات زنان در جهت كاهش تنش ها و آسيب هاي اجتماعي باید از مهمترين رويكردهاي كارگروه تخصصي زنان و خانواده باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمیته عفاف و حجاب شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه و دیگر اعضاء کمیته در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان خرامه دراين جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد خجسته حضرت معصومه(س) و با تأكيد بر استفاده از ظرفيت بانوان خلاق در اجراي برنامه هاي فرهنگي در سطح شهرستان اظهار داشت: تقويت مشاركت اجتماعي بانوان ، افزايش نقش آنها در تصميم گيريها و برنامه ريزي ها و تحكيم بنياد خانواده از مهمترين اهداف دولت تدبير و اميد است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به لزوم رعایت حجاب برای زنان و مردان جامعه اسلامی اظهار داشت: عفاف و حجاب مشمول تمامي افراد اعم از زنان و مردان در جامعه است و مردان و زنان ما با الگو پذيري از ائمه اطهار در اين مسئله پيشگام باشند و با رعايت عفاف و حجاب در جهت تحكيم بنيان خانواده و سلامت اجتماع گام بردارند.

وی افزودند: شناسايي مطالبات  زنان در جهت كاهش تنش ها و آسيب هاي اجتماعي از مهمترين رويكردهاي كارگروه تخصصي زنان و خانواده است که مشارکت فعال زنان در فعالیتهای سیاسی، اجتماعی، فرهنکی و اقتصادی مهم ستودنی است.

در ادامه حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه و دیگر مسئولین به سخنرانی پیرامون مسائل عفاف و حجاب در سطح شهرستان پرداختند و پس از تبادل و نظر تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/4/25
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      28        نفر

  • بازدید امروز:      1163      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    6465      نفر

  • بازدید ماه:       21529      نفر

  • بازدید کل:      1470921      نفر