... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/4f8d7d84f26b67c1538716f5b4746257.jpg'


باحضور فرماندار: رئیس جدید اداره محیط زیست شهرستان خرامه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره محیط زیست با حضور فرهاد جهانخواه فرماندار و مهندس جوادی ریاست محترم اداره کل حفاظت محیط زیست فارس در دفتر فرماندار برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره به اهمیت و جایگاه محیط زیست در زندگی جامعه بشری عنوان کردند: حفظ و حمایت از محیط زیست ، وظیفه ای همگانی است و با تبدیل شدن این مسئله به فرهنگ عمومی می توان در راستای حفظ، حراست  و نگهداری این موهبت الهی موفق عمل کرد که ارتباط و تعامل با تشکلهای مردمی مهمترین عامل موفقیت در جهت نگهداری محیط زیست می باشد.

فرماندار با بیان اینکه تغییرات مدیریتی در همه جا امری عادی است، تصریح کرد: مدیریت جدید باید در جهت ارتقاء شاخص های زیست محیطی شهرستان برنامه ریزی داشته باشد و با همفکری و تعامل دیگر دستگاهها برای تحقق اهداف عالی این مجموعه تلاش و فعالیت نماید.

در ادامه مقام عالی دولت در شهرستان خرامه ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای هر دوی این عزیزان و تشکر و قدردانی از زحمات آقای شیروانی رئیس سابق اداره محیط زیست، آقای حسین طبخی را به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی کردند و خواستار تعامل، هماهنگی و همکاری وی در راستای تحقق و پیشبرد اهداف این نهاد و مسائل زیست محیطی شهرستان شدند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/4/24
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      112        نفر

  • بازدید امروز:      50      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5662      نفر

  • بازدید ماه:       21609      نفر

  • بازدید کل:      1471001      نفر