... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/140094990d5ee4afead3faffdf28c05c.jpg'


جلسه ستاد احیای زکات شهرستان به ریاست فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه هماهنگی ستاد احیاء زکات شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء جمع آوری زکات برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه در جلسه شورای زکات خاطرنشان شدند : بر همه ی ما لازم است در احیای فریضه زکات تلاش نمائیم و با برنامه ریزی و وحدت رویه و پیگیری های مجدّانه در این راستا سعی و کوشش نمائیم .

فرماندار با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در جهت فرهنگ سازی امر زکات بیان داشتند: ترویج فرهنگ زکات نیازمند آمادگی روحی و معنوی است و کلاس های توجیهی، آموزشی و برنامه های مختلف برای توسعه فرهنگ زکات، موجب ایجاد شوق و رغبت و حضور مردم برای انجام این فریضه دینی و الهی می شود.

رئیس ستاد احیای زکات شهرستان از همه مسئولینی که در جمع آوری و احیای این فریضه مهم نقش داشتند، تشکر نمود، ادامه تاکید کردند: مردم ایران اسلامی به خصوص شهروندان خرامه نشان داده اند که امور معنوی، دینی و اعتقادی خود را تحت هر شرایطی به نحو مطلوبی انجام می دهند و در این راستا همیشه تعامل و همکاری داشته اند.

در پایان اعضاء جمع آوری زکات شهرستان به بیان نظرات و دیدگاههای خود جهت جمع آوری بهتر زکات فطریه پرداختند و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ گردید.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/3/22
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      117        نفر

  • بازدید امروز:      55      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5667      نفر

  • بازدید ماه:       21614      نفر

  • بازدید کل:      1471006      نفر