... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/399b5033ed87d29c2fc012066104c7b8.jpg'


فرماندار خرامه خبر داد: همایش کارآفرینی منطقه ای(از ایده تا کارآفرینی) در آینده نزدیک در شهرستان خرامه برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه هماهنگی ستاد برگزاری همایش کارآفرینی منطقه ای(ایده تا کار آفرینی) به ریاست فرهاد جهانخواه فرماندار و با حضور مسئولین دستگاههای اجرایی ذیربط در دفتر فرماندار برگزار گردید.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک فرارسیدن عید سعید فطر خاطرنشان شدند: هدف از برگزاری همایش کارآفرینی منطقه ای(از ایده تا کار آفرینی) ترسیم چشم انداز و وضعیت کلی با برنامه ریزی دقیق، خوب و منطقی و در خور شأن  از شهرستان نابرخوردار و محروم خرامه می باشد و در جهت معرفی شهرستان باید از تمام ظرفیتها و امکانات استفاده کنیم.

این مقام مسئول بیان نمودند: علاوه بر فراهم نمودن زیر ساختها، ایجاد فضا سازی مناسب، تهیه و تامین غرفه ها از تمام دستاوردهای سطح شهرستان در همه حوزه ها و زمینه ها و تامین امنیت برگزاری مراسم و از مسئولین خواستند در غالب تشکیل کمیته های تخصصی تمام شرایط را برای برگزاری همایش فراهم و آماده نمایند.

فرماندار با تاکید بر همکاری و تعامل در راستای برگزاری این همایش عنوان کردند: همه مسئولین دستگاههای اجرایی موظف به همکاری و تعامل برای برگزاری این همایش می باشند.

در ادامه مسئولین دستگاههای اجرایی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود جهت برگزاری هرچه بهتر مراسم پرداختند و در پایان پس از تبادل نظر اعضاء حاضر، تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/3/21
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      58        نفر

  • بازدید امروز:      1192      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    6494      نفر

  • بازدید ماه:       21558      نفر

  • بازدید کل:      1470950      نفر