... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/846714d028804b4f41f992967c82559e.jpg'


معاون فرماندار خرامه در جلسه ستاد مدیریت بحران: تعامل و همفکری همه دستگاههای اجرایی در مدیریت و زمان وقوع حادثه مهم و ضروری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست علیرضا قائدی معاون فرماندار و با حضور بخشداران و مسئولین دستگاههای اجرایی برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره به اهمیت پیشگیری و آمادگی مقابله با حوادث طبیعی خاطرنشان شدند: آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و مدیریت بحران نیازمند فرهنگ سازی است چراکه حوادث غیر مترقبه هیچگاه هشدار نمی دهد.

وی بر لزوم هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی برای رفع بحران در شهرستان تأکید کرد و افزود: کلیه ادارات و نهادها درحوزه کاری خود باید با هم دیگر تعامل و همفکری داشته باشند و نسبت به حضور فعال با تجهیزات لازم در موقع بروز حادثه اقدام نمایند.

معاون فرماندار افزود : در بحث مدیریت بحران امکانات وتجهیزات وآماده و به روز بودن امکانات ضروری و مهم است ومی طلبد که دستگاههای اجرایی مرتبط امکانات وتجهیزات دستگاه ذیربط خود را احصا کنند تا در صورت کمبود امکانات بتوانند قبل از وقوع بحران نسبت به رفع کمی وکاستی های موجود اقدام کنند.

در پایان اعضاء حاضر در جلسه به بیان دیدگاههای خود جهت پیشگیری و آمادگی در مقابله با حوادث غیر مترقبه ارائه دادند و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.


تاریخ ثبت خبر: 1397/3/8
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      108        نفر

  • بازدید امروز:      46      نفر

  • بازدید دیروز:      1193      نفر

  • بازدید هفته:    5658      نفر

  • بازدید ماه:       21605      نفر

  • بازدید کل:      1470997      نفر