... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/41401eec72f91e9d6b029ed51400de47.jpg'


به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات: همایش روابط عمومی های دستگاههای اجرایی شهرستان خرامه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان خرامه، همایش گرامیداشت روز روابط عمومی و ارتباطات و تجلیل از مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، فرهاد جهانخواه فرماندار، مهندس تقی زاده بخشدار مرکزی، مسئولین و روابط عمومی های دستگاههای اجرایی در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد

 مهندس جهانخواه فرماندار شهرستان ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات روزه داران عزیز و تبریک هفته روابط عمومی ابراز کردند: بیست و هفتم اردیبهشت هر سال به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی و ارتباطات در جامعه بوده و درحقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های صادقانه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است که شبانه روز در ایفای نقش حساس خود در تلاش و تکاپو هستند.

نماینده عالی دولت تدبیرو امید با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی و رسانه ها در هر سازمان و جامعه ای عنوان کردند: روابط عمومی ها قلب تپنده سازمان و به عنوان حلقه ارتباط سازمان ها با افکار عمومی و مردم که دستاوردها، برنامه ها و خدمات صورت گرفته از جانب سازمان را به افکار عمومی و از طرفی دیگر، خواسته ها، نیازمندی ها و مطالبات افکار عمومی و همکاران را به مدیران سازمان منعکس می کنند.

جهانخواه با اشاره به شکلگیری عصر ارتباطات در جهان امروزی خاطرنشان شدند : با توجه به حیطه گسترده وظایف روابط عمومی ها کسانی که این مسئولیت خطیر را به عهده دارند باید با پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای، ارتباط مثبت و دوسویه خود را با مردم، رسانه ها، سازمانها و بطور کلی جامعه حفظ کرده و با استفاده از راهکارهای مناسب ارتباطی سعی در ارائه اطلاعات و اخبار شفاف سازمان متبوع خویش به سطح جامعه داشته باشند.

وی بیان نمودند:  روابط عمومی های باید بعنوان زبان گویای مجموعه خود به بیان اقدامات صورت گرفته از سوی ادارات و دستگاهها به مردم اطلاع رسانی کنند و جامعه را از خدمات و اقدامات شایسته دولت مطلع نمایند.

در ادامه فرماندار به نقش تصمیم ساز روابط عمومی ها درعرصه اطلاع رسانی و اجرای برنامه های فرهنگی اشاره کرد و گفت:نقش تصمیم سازی مهمترین وظیفه روابط عمومی است و روابط عمومی ها را پل ارتباطی بین مسئولین و مردم دانست که باید در راستای ارتقاء و پیشرفت سازمان گام برداشته و در جهت تقویت سازمان خود نقدپذیر باشند.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه شهرستان ضمن تبریک هفته روابط عمومی افزودند: روابط عمومی ها بعنوان زبان گویای هر سازمان و نهادی  باید با ایده پردازی و ارائه چشم انداز برای آینده هر اداره و سازمانی به پیشبرد اهداف هر سازمان و نهادی کمک نمایند

امام جمعه با اشاره به اهمیت کار روابط عمومی ها در سطح جامعه خاطرنشان شدند: امورات روابط عمومی ها باید سازمان یافته و در قالب کمیته یا شورا قرار گیرد  و با توجه به قدرت رسانه در جهان امروزی، رسانه ها و روابط عمومی ها باید انعکاس دهنده برنامه های سازمان مربوطه به بهترین شکل ممکن باشند.

در پایان روابط عمومی ها و اصحاب رسانه به بیان دیدگاهها و نظرات خود در این حوزه پرداختند و پس از تبادل و نظر حاضرین تصمیمات ذیل اتخاذ شد.

* مقرر شد دستگاههای اجرایی با خبرنگار شهرستان در برنامه های و مناسبت های برگزار شده آن اداره و مستند سازی حوزه کاری اداره مربوطه خود همکاری لازم معول نمایند.

* مقرر شد جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی هر 3 ماه یکبار در فرمانداری برگزار شود.

*  جهت آشنایی روابط عمومی ها با ضوابط کار روابط عمومی ها کارگاه آموزشی ویژه روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان در اسرع وقت برگزار شود.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/3/1
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      47        نفر

  • بازدید امروز:      462      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    5764      نفر

  • بازدید ماه:       20828      نفر

  • بازدید کل:      1470220      نفر