... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/cc1f7d9c5fb76a88e7724b96bf63dfbb.jpg'


جهانخواه فرماندار خرامه در جلسه کمیته پسماند: مدیریت پسماند نیازمند توجه و اقدام جدی مسئولین ذیربط است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمیته پسماند با محوریت احداث سایت جدید پسماند و  زباله با حضور فرماندار محترم شهرستان و مدیران مربوطه و اعضاء کمیته در فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان و با اشاره به اهمیت زیست محیطی اظهار داشت: معضل پسماند از مسائل زیست محیطی عمده شهرستان  است و برای شهرها و روستاهای شهرستان مشکلاتی در خصوص نحوه مدیت اصولی پسماند به وجود آمده که نیازمند اقدام جدی تمامی دستگاهای مرتبط برای حل این معضل است.

فرماندار با اشاره به وضعیت موجود به بیان راهکارهایی برای جلوگیری از آلوده شدن محیط زیست و ارائه بهتر خدمات شهری در شهرستان پرداختند و مقرر شد جلسات کمیته پسماند هر ماه در فرمانداری تشکیل و با هماهنگی ادارات ذیربط اقدامات لازم برای ساماندهی این بخش در اسرع وقت انجام گیرد و همچنین شهرداری های تابعه نسبت به تهیه و تدوین طرح جامعه پسماند اقدام نمایند تا زمینه مشارکت بخش خصوصی در این زمینه فراهم گردد.

در پایان فرماندار با تأکید بر ضروری بودن اجرای مصوبات کمیته پسماند از شهرداران و بخشداران تابعه خواستند با همکاری سایر دستگاههای ذیربط وضعیت موجود را ساماندهی نمایند.

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/30
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      9        نفر

  • بازدید امروز:      364      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    5666      نفر

  • بازدید ماه:       20730      نفر

  • بازدید کل:      1470122      نفر