... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ee302d01a8e367e4b828fffca880bd87.jpg'


همایش نکوداشت داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه برگزار شد

««فرماندار خرامه: کسانی که در این نهاد همکاری داوطلبانه دارند، فرشتگان نجاتی هستند که جامعه ما همیشه به وجود آنها نیازمند است. »»

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، همایش نکوداشت داوطلبان جعیت هلال احمر شهرستان با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، فرهاد جهانخواه فرماندار، مهندس کرمی آزاد جانشین مدیرعامل و رئیس حراست جمعیت هلال احمر استان فارس، بخشدار بخش مرکزی و مسئولین دستگاههای اجرایی و داوطلبان جمعیت هلال احمر در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان خرامه ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات بنده گان مخلص خدا و گرامیداشت هفته هلال احمر خاطرنشان شدند: جمعیت هلال احمر حد و مرزی برای خود قائل نیست و خدمات خود را فرا تر از مرزها به جامعه و مردم ارائه می دهد و آرم و پرچم مخصوص هلال احمر یک برند بین المللی می باشد که جای جای کره خاکی، مشغول امدادگری و خدمات رسانی است و قائل به مرز خاصی نمی باشد چرا که هدف خاص آن نجات آسیب دیدگان و کمک به همنوعان و جامعه انسانی می باشد.

در ادامه این نشست فرماندار خرامه، هلال احمر را یک نهاد خیر خواهانه دانست و بیان کرد: نجات جان انسان ها و کمک به محرومان و حادثه دیدگان از ثواب و اجر بالایی برخوردار است و این مهم در سایه داشتن  یقین به گرفتن نتیجه تلاشها و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه میسر است.

وی نهاد هلال احمر را یکی از بزرگترین نهاد اجتماعی بین المللی  دانست اظهار داشت: قرار گرفتن در مسیر کمک به هم نوعان خود یک توفیق الهی و مایه سعادت دنیوی و اخروی است و وظیفه ذاتی و انسانی ماست که در این هفته قدردان زحمات امداد گران و فعالان جمعیت هلال احمر باشیم.

این مقام مسئول ابراز کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان خرامه بعنوان کلیدر اصلی 7 شهرستان، عوامل ذیربط و مسئولین ارشد استان باید در راستای تقویت نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات جمعیت هلال احمر به صورت ویژه و خاص مورد عنایت و توجه قرار دهند.

در ادامه امام جمعه و کرمی آزاد جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان به بیان سخن پرداختند و در پایان مقرر گردید باتوجه به نیاز جمعیت هلال احمر شهرستان

  1. مبلغ 200میلیون تومان اعتبار به جمعیت هلال احمر شهرستان اختصاص داده شود.
  2. جهت تأمین خودر سواری این اداره، جمعیت هلال احمر استان در اسرع وقت اقدام نمایند.
  3. چنانچه در آینده خودر نجات به استان اختصاص داده شد، شهرستان خرامه در اولویت اصلی مسئول جمعیت هلال احمر استان قرار گیرد.


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/26
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      96        نفر

  • بازدید امروز:      386      نفر

  • بازدید دیروز:      718      نفر

  • بازدید هفته:    5865      نفر

  • بازدید ماه:       20140      نفر

  • بازدید کل:      1414091      نفر