... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/a286fae90a557b35c0070ae908ec4432.jpg'


فرماندار خرامه به اتفاق بخشدار بخش مرکزی از مجموعه پروژه های در حال اجرای دانشگاه پیام نور خرامه بازدید بعمل آورند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، فرهاد جهانخواه فرماندار به اتفاق مهندس تقی زاده بخشدار مرکزی ضمن بازدید از پروژه های درحال احداث و اجرای دانشگاه پیام نور در نشست صمیمی با مسئولین حوزه آموزشی و اداری این دانشگاه به بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه پرداختند.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه در ادامه بازدید های خود از پروژه های عمرانی و زیر بنایی از پروژه های مجموعه دانشگاه پیام نور بازدید کرد و ابراز داشتند: اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در جهت عمران و زیربنایی دانشگاه پیام نور مرکز خرامه بسیار ارزنده و قابل تقدیر  است و امیدواریم این موفقیت باعث تقویت بنییه علمی دانشگاه بعنوان اصلی ترین عامل توسعه، ترقی و پیشرفت شهرستان در تمام زمینه ها شود.

فرماندار با اشاره به وظیفه خطیر و محوری دانشگاه ها عنوان کرد: دانشگاه ها وظیفه بزرگ و خطیر انسان سازی و انسان محوری  برعهده دارند و متولیان این امر باید با نهایت سعی و تلاش و حمایت از افکار و ایده های جدید و خلاقانه نخبگان، زمینه پیشرفت و توسعه علمی، آموزشی و پژوهشی شهرستان فراهم آورند.

این مقام مسئول با اشاره به فضای موجود دانشگاه و نامناسب بودن این فضا ابراز داشتند: مجموعه بزرگ پیام نور که یک مرکز علمی و آموزشی است باید فضایی مناسب و در خور شأنی داشته باشد و با توجه به در پیش بودن همایش منطقه ای کار آفرین و کسب و کار در این مرکز باید فضاسازی و محوطه سازی دانشگاه به زیبایی هر چه بهتر انجام گیرد.

*دانشگاه پیام نور مرکز خرامه در سال 74 تأسیس، در حال حاضرقریب به 1500 دانشجو، 27 رشته تحصیلی کارشناسی،  2رشته تحصیلی کارشناسی ارشد، 11عضو هیئت علمی، بیش از 130 نفر استاد دانشگاه، بیش از 20 نفرمجموعه اداری، آموزشی، دارای امکانات علمی و آموزشی بروز، ساختمان اداری، ساختمان آموزشی، ساختمان مجموعه فرهنگی،  میهمان سرا، سالن همایش500 نفری با تمام تجهیزات و ... پذیرای دانشجو از سراسر کشور می باشد.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/24
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      68        نفر

  • بازدید امروز:      479      نفر

  • بازدید دیروز:      755      نفر

  • بازدید هفته:    5781      نفر

  • بازدید ماه:       20845      نفر

  • بازدید کل:      1470237      نفر