... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/b2cf82683d3ff52d7319374e4f21ee5a.jpg'


فرماندار در جریان بازدید از پروژه های راههای ارتباطی روستاهای شهرستان: تسریع در اجرای عملیات پروژه های راههای ارتباطی و ترمیم و روکش آسفالت راههای روستایی اولویت اصلی مسئولین ذیربط در شهرستان می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، فرهاد جهانخواه فرماندار به منظور بررسی چگونگی اجرای پروژه های عمرانی روستایی و وضعیت راههای ارتباطی و مواصلاتی روستایی شهرستان به اتفاق بخشداران، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل،  راه و شهرسازی  از روستاهای شهرستان بازدید بعمل آوردندو در جریان وضعیت راههای روستایی شهرستان قرار گرفتند.

فرماندار در جریان بازدید از عملیات اجرایی پروژه های راهها و راههای روستایی احداث شده ضمن بررسی میزان پیشرفت فیزیکی بعضی از پروژه ها، تاکید بر اجرای کیفی و رعایت اصول ایمنی و فنی پروژه عمرانی گفت: یکی از اولویت های کاری مدیریت شهرستان عمران و توسعه روستایی می باشد و انتظار داریم دستگاههای متولی با نگاهی دقیق و کارشناسی شده نسبت به ابنیه، مقاوم سازی و اجرای دقیق پروژههای عمرانی روستاها همت گمارند.

مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره اهمیت راههای روستایی و ارتباط روستائیان با مرکز شهرستان افزود: باید سعی و تلاش نمائیم تا همه مسائل و مشکلات مربوط به حوزه راه و نقاط حادثه خیز راههای روستایی را برطرف، ترمیم و بازسازی کنیم تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

این مقام مسئول با اشاره به نقاط حادثه خیز و اولویت دار راه های روستایی شهرستان خاطرنشان شدند: باتوجه به بار ترافیکی محور خرامه- سلطانشهر - مرودشت خواستار تبدیل شدن راه فرعی این محور به جاده اصلی و همچنین با توجه وضعیت بد جاده ارتباطی روستای معزآباد گورگیر به مرکز شهرستان تعریض و بهسازی این محور همچنین پل ها و محور روستاهای بخش کربال که نیاز مرمت و بازسازی دارند از دستگاههای مرتبط بویژه راهداری و حمل و نقل و راه و شهرسازی خواستند در برنامه 97 در دستور کارخود قرار دهند.

وی همچنین با اشاره به رعایت نشدن اصول ایمنی و فنی در جاده های روستایی ابراز کرد: برخی از جاده های روستایی شهرستان اصول فنی مانند شانه خاکی جاده، غیر استاندار بودن برخی از پل ها و رعایت نشدن حریم جاده و ... باعث اتفاق احوادث ناگوار شده است که باید در اسرع وقت مرمت و بازسازی شوند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/1/27
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      90        نفر

  • بازدید امروز:      465      نفر

  • بازدید دیروز:      647      نفر

  • بازدید هفته:    5717      نفر

  • بازدید ماه:       17059      نفر

  • بازدید کل:      1466451      نفر