... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/f652506cdc86fb2b9d1461a8ea138e65.jpg'


فرماندار شهرستان خرامه در نشست با مدیرکل شهرک های صنعتی استان فارس: بسته های حمایتی وتشویقی نیاز امروز شهرک صنعتی خرامه برای جذب سرمایه گذاری است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، مهندس جهانخواه فرماندار، مهندس فتحی مدیرکل شهرک های صنعتی استان فارس و مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

مهندس جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد شهید  و گرامیداشت روز شهدا خاطر نشان شد: آرامش و امنیت که در کشور عزیزمان حکمفرماست مرهون خون پاک شهداست که در همین راستا وظیفه خطیر و سنگین مسئولین خدمت رسانی به جامعه بویژه خانواده معظم شهدا می باشد که در این راه نبایداز هیچ کوششی دریغ کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرامه با تشریح وضعیت اقتصادی، اشتغالزایی و اجتماعی ....تصریح کرد: الحمدالله شهرستان خرامه با اقدامات و کارهای زیربنایی و عمرانی انجام گرفته در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته  و با تعامل و همکاری مسئولین ارشد در آینده نزدیک شاهد رونق و توسعه شهرستان خواهیم بود.

مقام عالی دولت در شهرستان خرامه عنوان کرد: توسعه شهرک صنعتی شهرستان خرامه نیازمند بسته های حمایتی وتشویقی دارد ضمن جذب سرمایه گذاری بتوانیم اشتغال، تولید و رونق اقتصادی در شهرستان را ارتقاء دهیم.

فرماندار با اشاره به اهمیت اشتغالزایی در شهرستان اظهار داشت: اولویت اصلی تمام مسئولین شهرستان بحت اشتغالزایی می باشد و با توجه به اهمیت این امر در این راستا گامهای اساسی برداشته شده و با مساعدت و همکاری لازم در آینده نزدیک شاهد تحولی شگرف در زمینه اشتغالزایی خواهیم بود که وضعیت شهرستان به کلی دگرگون خواهد شد

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شهرک صنعتی افزود: با پیگیریها و تلاشهای صورت گرفته در سطح شهرستان و استان بویژه پیگیریهای  نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی زیرساختهای اولیه جهت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فراهم و آماده جذب سرمایه گذار است و از تمامی مسئولین ارشد، اصحاب رسانه و جراید خواستاریم که سرمایه گذاران را ترغیب به سرمایه گذاری در شهرستان خرامه نمایند.

در ادامه مهندس فتوحی مدیرکل شهرک های صنعتی استان فارس ضمن تقدیر تشکر از مسئولین شهرستان جهت تسریع روند تجهیز شهرک صنعتی خاطرنشان شدند:  زیر ساختهای شهرک صنعتی خرامه مطابق با استاندارهای اصلی شهرک های بزرگ کشور می باشد و سرمایه گذاری در این شهرک با تخفیفات ویژه و خاص روبه رو می باشد که خود مشوق مناسبی جهت  سرمایه گذاری در این شهرستان می باشد.

مهندس فتحی ابراز کرد: جهت پیشبرد اهداف عالی دولت در راستای اقتصاد مقاومتی، تولیدات داخلی و ایجاد اشتغال بکار خواهیم بست و سرمایه گذاران را به سرمایه گذاری در شهرک صنعتی خرامه هدایت خواهیم کرد.

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/12/22
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      25        نفر

  • بازدید امروز:      510      نفر

  • بازدید دیروز:      647      نفر

  • بازدید هفته:    5762      نفر

  • بازدید ماه:       17104      نفر

  • بازدید کل:      1466496      نفر