... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ca992d9c04d72ce747f1aa4e035135d2.jpg'


فرماندار شهرستان خرامه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار و همیشگی است

((خدمت در نهاد مقدس بنیاد شهید بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است چرا که خدمت به اقشاری می باشد که از حیث مادی و معنوی بهترین هدیه خود را فدای نظام و مهین اسلامی کرده اند ))

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهندس جهانخواه فرماندار به اتفاق امام جمعه از مجموعه اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران دیدار کردند.

مهندس جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد شهید و گرامیداشت روز شهدا اظهار داشت: سالروز تاسیس بنیاد شهید يكي از روزهاي به يادماندني تاريخ انقلاب اسلامي است چرا که بنياد شهيد يك دستگاه ارزشي و معنوي است و در آن به بهترين بندگان خدا خدمت رساني می شود.

فرماندار با اشاره به جایگاه و ارزش شهید در نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: در جامعه اسلامی ایران فرهنگ شهید و شهادت منحصر به فرد می باشد و تفاوت اصلی انقلاب اسلامی ایران با دنیا فرهنگ شهادت است.

مهندس جهانخواه اذعان کرد: در امر خدمات رسانی و حاکمیتی جامعه اسلامی ایران اجر نهادن به خانواده معزز شهید و ایثارگر از اولویتهای اصلی هست که رسیدگی، تجلیل و قدردانی از خانواده شهدا و بازماندگان آنها وظیفه تمامی مسئولین جامعه می باشد.

وی در این دیدار با تاکید بر لزوم رسیدگی به مسایل و مشکلات خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: امنیت و آسایشی که امروز ملت بزرگ ایران اسلامی از آن برخوردار است مرهون خون پاک شهدای والا مقام است و بر مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران لازم است که رسیدگی به مشکلات خانواده های معظم شهدا به عنوان ذخیره های ارزشمند انقلاب اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند

 

 

.


تاریخ ثبت خبر: 1396/12/22
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      104        نفر

  • بازدید امروز:      479      نفر

  • بازدید دیروز:      647      نفر

  • بازدید هفته:    5731      نفر

  • بازدید ماه:       17073      نفر

  • بازدید کل:      1466465      نفر