... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ac1bdfd1e7cc258db1f7c9ae87a7923c.jpg'


فرماندار خرامه: بانکها رکن اصلی، اساسی و زیربنای اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و توسعه هر جامعه ای باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمیته وصول مطالبات بانکها به ریاست مهندس آرگیو فرماندار و با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی و روسای بانکها در دفتر فرماندار برگزار شد.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از تعامل روسای بانکها در خصوص جذب اعتبارات و ارائه تسهیلات بانکی ابراز کرد: بانکها رکن اصلی، اساسی و زیربنای اقتصاد مقاومتی، اشتغال زایی و توسعه هر جامعه ای می توانند باشند.

رئیس کمیته  وصول مطالبات بانکها اظهار داشت: تعامل سازنده بین بانکها و دستگاههای اجرایی بخصوص ادارات ذیربط در امر اشتغال زایی می تواند گامی مؤثر در راستای اشتغالزایی شهرستان باشد که جذب به موقع اعتبارات و ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیان باعث تسهیل و سرعت بخشیدن به این امر است.

در ادامه ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل و تأکید بر اجرای مصوبات، فرماندار خواستار جذب حداکثر اعتبارات، ارائه تسهیلات به موقع و اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار سال در سطح شهرستان شدند.

در پایان روسای دستگاههای ذیربط در امر اشتغال زایی شهرستان مانند اداره جهاد کشاورزی، تعاون،کار و رفاه اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی و ... خواستار تعامل بانکها در ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط و معرفی شده به بانک در اسرع وقت شدند تا اعتبارات اختصاص یافته به شهرستان به موقع جذب و باعث اشتغال در سطح شهرستان شود.

]


تاریخ ثبت خبر: 1396/9/7
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      40        نفر

  • بازدید امروز:      33      نفر

  • بازدید دیروز:      911      نفر

  • بازدید هفته:    5573      نفر

  • بازدید ماه:       20698      نفر

  • بازدید کل:      1414649      نفر