... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/bb24a7c2356e0061a2eea4ac410b28c7.jpg'


با تلاش و پیگیری های مهندس آرگیو فرماندار برای اولین بار پس از تأسیس شهرستان شروع فعالیت اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان خرامه آغاز گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمسیون نظارت شهرستان به ریاست مهندس آرگیو فرماندار و با حضور اعضاء جلسه در دفتر فرماندار برگزار گردید.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین نظارت و بازرسی شهرستان خاطرنشان شدند: الحمدالله با پیگیری های مکرر مجوز فعالیت رسمی9 اتحادیه صنفی و اتاق اصناف شهرستان تصویب شد و به زودی این واحدها فعالیت خود را به صورت رسمی در قالب اتاق اصناف شهرستان آغاز می نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره نظارت مستمر بر کار اتحادیه صنفی ابراز داشتند: راه حل بسیاری از مشکلات شهرستان در تعامل سازنده و مستمر بین نهاده ها و دستگاه های مختلف است و اگر این تعامل شکل گیرد قطعا در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی و توسعه اتحادیه های صنفی  شهرستان خواهیم بود.

 در ادامه مظفری رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان و دبیر جلسه  گزارشی از فعالیت های این کمسیون در سطح شهرستان ارائه نمود . پس از سخنان وی به پیشنهاد فرماندار مقرر شد اعضا نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در حوزه اصناف شهرستان بیان نمایند .

فرماندار شهرستان خرامه از جناب آقای مهندس مظفری رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بابت پیگیریهای لازم و تشکیل اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان جلسه همچنین ضوابط داخلی اتحادیه صنفی شهرستان که از طرف هیئت رئیسه اتحادیه صنفی پیشنهاد گردیده بود با بررسی اعضاء مصوب گردید.

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/7/27
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      6        نفر

  • بازدید امروز:      363      نفر

  • بازدید دیروز:      763      نفر

  • بازدید هفته:    6616      نفر

  • بازدید ماه:       29986      نفر

  • بازدید کل:      1167490      نفر