... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/92c064eb11d5d4582c30ca89a230787e.jpg'


جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان خرامه به ریاست فرماندار برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه شورای آموزش و پرورش (با محوریت برنامه ریزی شروع سال تحصیلی96-97) به ریاست مهندس آرگیو فرماندار، بخشداران و اعضاء شورای آموزش و پرورش برگزار گردید.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک دهه ولایت و عید غدیر ابراز نمودند: جایگاه آموزش و پرورش از بدو انقلاب در جامعه انکارناپذیر بوده و دانش آموزان با نقش آفرینی در دوران دفاع مقدس، جنگ تحمیلی و جبهه های نبرد نشان دادند که آموزش و پرورش از اول انقلاب تا اکنون با رسالت خود موفقیتی انکار ناپذیری در سطح جامعه با تعلیم و تربیت خود ایفا کرده است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به تجمیع مدارس در سطح شهرستان عنوان کردند: برای ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به دانش آموزان بعضی از مدارس شهرستان بخصوص مدارس روستاهای  بخش کربال باید با برنامه ریزی دقیق و درست تجمیع شوند تا آموزش و پرورش بتواند با ارائه خدمات بهتر عرصه را برای پیشرفت تحصیلی دانش آموزان فراهم سازد.

مقام عالی دولت در شهرستان با تأکید بر بررسی مسائل و مشکلات مدارس جهت شروع سال تحصیلی گفت: شورای آموزش و پروزش باید با برنامه ریزی خوب و ایجاد محیطی با نشاط،  شاد و مفرح برای دانش آموزان به استقبال شروع سال تحصیلی برود و محیط مدارس را معطوف به کلاس درس نکند تا دانش آموز با شادابی بیشتری در مدرسه حاضر گردد.

وی در ادامه با اشاره به تقارن شروع سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس اظهار داشتند: دفاع مقدس رمز پیشرفت جامعه اسلامی در سایه تعلیم و تربیت خوب می باشد و باید با تدوین و آموزش برنامه های دفاع مقدس به نسل جوان آنها را با شرایط ایام جنگ تحمیلی  آشنا کنیم.

در پایان زارعی رئیس اداره آموزش و پرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش به ارائه گزارش از اقدامات و برنامه های شورای آموزش و پرورش جهت پیشبرد اهداف آموزشی شهرستان پرداخت و اعضاء به بیان دیدگاههای خود در مورد مسائل و مشکلات آموزشی شهرستان پرداختند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/6/13
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      31        نفر

  • بازدید امروز:      676      نفر

  • بازدید دیروز:      1354      نفر

  • بازدید هفته:    8623      نفر

  • بازدید ماه:       29977      نفر

  • بازدید کل:      1304338      نفر