... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/e7327d88427b623fd61afa6072993eb7.jpg'


به مناسبت هفته دولت : فرماندار شهرستان خرامه در دیدار با خانواده معظم شهدا: حل مسائل و مشکلات خانواده شهدا جزء اولویت های کاری مسئولین می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، به مناسبت هفته دولت مهندس آرگیو فرماندار به همراه مسئولین دستگاههای اجرایی ضمن حضور در منازل خانواده های شهدا با آنان دیدار و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این خانواده ها قرار گرفتند و دستورات لازم را جهت حل مشکلات آنها را نیز صادر کردند.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه دراین دیدار ضمن تبریک به مناسبت  هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، خانواده های معظم شهدا را به عنوان سرمایه های معنوی جامعه یاد کرد و گفت: امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بر قله های رفیع ومنیع افتخار ایستاده که به برکت خون شهیدان تحقق یافته است.

مقام عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان با اشاره به اینکه هفته دولت فرصتی برای مسئولان است که بتوانند عملکرد خود را به مردم ارائه بدهند، افزودند : دیدار با خانواده های شهداء و جانبازان یکی از وظایف اساسی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است و حل مسائل و مشکلات این عزیزان جزء اولویت های کاری مسئولین می باشد.

فرماندار در ادامه ضمن بیان رشادت ها و جانفشانی های شهدا ، جانبازان و  ایثارگران در زمان جنگ به مقاومت و ایستادگی  خانوادهای معظم شهدا  اشاره و اظهار داشتند: خانواده های شهدا  اسوه ایثار و فداکاری تمام جامعه هستند و به حق صبر و شکیبایی آنها ستودنی و قابل تقدیر است.

گفتنی است؛ در این روز با خانواده های شهید سیاوش یدالهی از روستای کفدهک، شهید فردین ایزدی و صفدرکشاورز از شهر خرامه دیدار بعمل آمد و به رسم یادبود هدایایی از سوی فرماندار و ادارات به آنان تقدیم شد.

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/6/5
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      34        نفر

  • بازدید امروز:      679      نفر

  • بازدید دیروز:      1354      نفر

  • بازدید هفته:    8626      نفر

  • بازدید ماه:       29980      نفر

  • بازدید کل:      1304341      نفر