... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/d5cb80d948f6d8f0e881e778faff2c3b.jpg'


مراسم تحلیف شورای اسلامی شهر خرامه با حضور فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، مراسم اختتامیه دوره چهارم شورای اسلامی شهر خرامه و مراسم تحلیف و شروع بکار دوره پنجم شورای اسلامی با حضور مهندس آرگیو فرماندار، دکتر اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضاء هیئت اجرایی و اعضاء شورای اسلامی دوره چهارم و پنجم شهر خرامه برگزار گردید.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک انتصاب شوراهای اسلامی جدید  و هفته دولت ابراز داشتند: شاخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران واگذاری اداره تمام امور اصلی مردم و جامعه به خود آنان می باشد که باعث گردیده است با تعامل و مشورت بهترین تصمیمات برای اداره امور مردم به وسیله نمایندگان آنها اتخاذ گردد و  همه به نوعی در انجام امورات و تصمیمات دخیل می باشند.

فرماندار با اشاره به پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان ابراز کردند: با تعامل و همکاری صورت گرفته در ستاد انتخابات، شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی در سطح شهرستان بودیم که منتخبین مردم در این انتخابات به عنوان شورای اسلامی شهر برگزیده شدند که می توانند با وحدت و اتحادی که با هم داشته باشند عمران و آبادانی شهر خود را فراهم سازند.

مهندس آرگیو افزودند: شورای اسلامی شهر باید با تعامل و همکاری با مجموعه شورای اداری در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام دولت در شهرستانگام بردارند و بابرنامه ریزی درست و منطقی باعث اعتلا، رشد و پیشرفت شهر شوند و با اقدامات موثر خود در تمام امور از جمله عمران، آبادنی، فرهنگی، اجتماعی بویژه امورات اقتصادی، شهر را به سمت توسعه پیش ببرند.

نماینده عالی دولتدر شهرستان بیان نمود:  مهمترین کار شورای اسلامی ایجاد فضایی با نشاط و مناسب با تمام زمینه ها در سطح شهر جهت پیشبرد اهداف خود در راستای خدمات رسانی به شهروندان محترم می باشد.

در ادامه فرماندار از زحمات، اقدامات و فعالیتهای دوره چهارم شورای اسلامی شهر خرامه جهت عمران و آبادانی تقدیر و تشکر نمود و از شورای اسلامی جدید خواستار فعالیت  و اقدامات در جهت توسعه و پیشرفت شهر در راستای اهداف دولت تدبیرو امید شدند.

در پایان اعضاء محترم شورای اسلامی جدید با قرائت سوگند نامه کار خود را در دوره پنجم شورای اسلامی شهر آغاز نمودند که از بین اعضاء شورای جدید آقای سید نورالدین ایزدی به عنوان رئیس شورا،  آقای صمد یزدان بخش بعنوان نائب رییس و آقای عبدالله زارع درنیانی تا زمان اتخاذ تصمیم نهایی شورا، بعنوان شهردار  شهر خرامه به کار خود در سمت شهردار ادامه می دهد.


تاریخ ثبت خبر: 1396/6/1
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      35        نفر

  • بازدید امروز:      680      نفر

  • بازدید دیروز:      1354      نفر

  • بازدید هفته:    8627      نفر

  • بازدید ماه:       29981      نفر

  • بازدید کل:      1304342      نفر