... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/2933912bf535ab3d6fc43f705739a42f.jpg'


فرماندار شهرستان خرامه در جلسه آموزشی شورای اسلامی روستا: شوراهای اسلامی پل ارتباطی مستقیم بین مردم و دولت می باشند و بازوان قدرتمند دولت در جهت عمران و آبادانی شهر و روستای خود هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  شهرستان خرامه، جلسه آموزشی شوراهای اسلامی شهر و روستا باحضور مهندس آرگیو فرماندار، آقای تقیه معاون شورای اسلامی استان، آقای فرهادی معاونت مدیرکل امور روستایی استانداری، بخشداران و اعضاء جدید شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار گردید.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک انتخاب عزیزان بعنوان شوراهای اسلامی جدید روستا و با اشاره به تاریخچه برگزاری انتخابات و رفراندم در جمهوری اسلامی ایران بیان داشتند:  با توجه به سابقه برگزاری انتخابات، شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده، منتخبین مردم در سطح شهر و روستای خود می باشند که با اشرافیت کامل به مسائل روستای خود در صدد رفع مشکلات و عمران و آبادانی این منطقه خود برآمدند. تا بتوانند با تلاش و همکاری عوامل اجرایی شهرستان توسعه و آبادانی روستای خود را هموار سازند.

فرماندار با بیان اینکه شوراها با مدیریت خوب خود می توانند امید را در سطح جامعه زنده نگه دارند خاطرنشان شدند: شوراهای اسلامی پل ارتباطی مستقیم بین مردم و دولت می باشند و بازوان قدرتمند دولت در جهت عمران و آبادانی روستای خود هستند که در این راستا با فراهم آوردن زیرساختها، امکانات و حمایت از کارهای اقتصادی، مشاغل خانگی و سرمایه گذاری در روستا گامی مؤثر و مثبت در جهت توسعه و آبادانی روستا برداشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ایجاد اشتغال و تولیدات اقتصادی  در سطح شهرستان افزودند: دولت محترم تدبیرو امید با همکاری و تعامل شوراهای اسلامی روستا و دهیاران اقدامات خوب و شایسته ای در سطح روستاهای شهرستان ارائه داده است که در همین جهت در سال 95 بیش از 100 کارگاه تولید قارچ، کارگاه تولید پوشاک، مشاغل خانگی و .... با اعطای تسهیلات به روستاییان محترم در صدد ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رفع محرومیت در شهرستان انجام گرفته است.

آقای فرهادی معاونت مدیرکل امور روستایی استانداری ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزار کننده جلسه ابراز نمودند: شوراهای اسلامی باید برای انجام امورات محوله به خود به نحو احسن و شایسته وظایف و قوانین شورای اسلامی روستا آگاهی کامل داشته باشند که بتوانند اهداف روستاو شهر خود را با رعایت ضوابط و شرایط انجام دهند.

در ادامه آقای تقیه معاون شورای اسلامی استان با ارائه آموزش لازم به شوراهای اسلامی روستا، آنها را در جریان قوانین و شرایط و ضوابط امورات روستا قرار دادند که این عزیزان بتوانند به نحو شایسته در جهت عمران و آبادانی روستای خود گام بردارند.


تاریخ ثبت خبر: 1396/4/22
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      68        نفر

  • بازدید امروز:      698      نفر

  • بازدید دیروز:      1354      نفر

  • بازدید هفته:    8645      نفر

  • بازدید ماه:       29999      نفر

  • بازدید کل:      1304360      نفر