... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/a329313ecb6bda3c82b8c7ed245c6957.jpg'


بازدید فرماندار از واحد دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور مرکز شهرستان خرامه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، مهندس آرگیو فرماندار به منظور بررسی مسائل و مشکلات مراکز دانشگاهی شهرستان از این مراکز دانشگاهی بازدید نمودند و از نزدیک در جریان آخرین اقدامات انجام شده در حوزه های آموزشی، پژو هشی،  عمرانی و فرهنگی در این واحد ها قرار گرفتند.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه بیان نمود: هدف از انجام این بازدید بررسی دقیق و میدانی مسائل و مشکلات واحد و بالا بردن سطح کیفی و کمی آموزشی و ارتقاء جایگاه دانشگاه بعنوان یک برند علمی در کشور می باشد.

مقام عالی دولت در شهرستان در جریان این بازدید ضمن تقدیر و تشکر و ابراز رضایت  از اقدامات صورت گرفته در این واحدهای علمی افزودند: باید برای بالا بردن سطح علمی و آموزشی این واحد از امکانات مجهز و  به روز استفاده کرد و راه اندازی رشته های علمی جدید و پر طرفدار زمینه برای تحصیلات تکمیلی را در خود مجموعه فراهم کرد با وحدت و تلاشی که بین مجموعه اداری دانشگاه وجود دارد امیدواریم آینده درخشانی برای این واحدها دانشگاهی شاهد باشیم.

در ادامه فرماندار ضمن حضور در محل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه در جریان  نحوی برگزاری امتحانات و امکانات محل برگزاری قرار گرفتند.

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/3/29
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      14        نفر

  • بازدید امروز:      428      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6185      نفر

  • بازدید ماه:       22394      نفر

  • بازدید کل:      1442379      نفر