... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/76ac7335a7fa2d7162923c7f850eb766.jpg'


رییس جمهوری در دیدار جمعی از مسوولان:

رسیدن به توافق هسته ای، پیروزی و موفقیت ملت بزرگ ایران اسلامی است/تیم مذاکره کننده در بخش های فنی، حقوقی و سیاسی بسیار قدرتمند و توانمند بود

رییس جمهوری روز شنبه در دیدار جمعی از مسوولان، با قدردانی از همراهی و مساعدت قوای کشوری و لشکری برای تحقق کاری بزرگ در صحنه مذاکرات هسته ای با ۱+۵، تصریح کرد: این پیروزی و موفقیت، نه از آن یک جناح و گروهی خاص، بلکه پیروزی و موفقیت ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که به مناسبت عید سعید فطر انجام شد، مقاومت ملت ایران در برابر فشار و تحریم ها را ستود و گفت: مردم ایران از این توافق خرسند و شادمان هستند و البته این شادمانی آنان ناشی از احساس غرور و پیروزی در برابر ابرقدرتها و لغو تحریمهای ظالمانه است.
رییس جمهوری، تیم مذاکره کننده ایران در بخش های فنی ، حقوقی و سیاسی را بسیار قدرتمند و توانمند دانست و اظهارداشت: این تیم سرسختانه و با شهامت در برابر رقبای خود در گروه ۱+۵ ، با اتکا به منطق و تخصص خود به ابهامات پاسخ و از حقوق کشورشان دفاع کردند و این نکته ای است که بارها طرف های شرکت کننده در مذاکرات، بر آن تاکید کرده اند.
دکتر روحانی، متن برنامه جامع اقدام مشترک را یک متن برد برد خواند و گفت: پذیرش حق غنی سازی ایران ، لغو تحریم ها و تداوم تحقیق و توسعه از جمله موفقیت های بزرگ ما در این مذاکرات و متن توافق است.
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه باید همه مسوولان به گونه ای تلاش کنند که شرمنده شهدا و ملت نشوند، به روند سخت و طولانی رسیدن به یک توافق جامع، حتی با کشورهای دوست و راجع به مسایل کم اهمیت اشاره کرد و گفت: این مذاکرات و رسیدن به نتیجه برد برد با آلمان و ۵ عضو دائم شورای امنیت که در تاریخ کشور تقریبا کم سابقه است، نتیجه عنایت حق و دعای مردم بود.

 


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/27
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      -66        نفر

  • بازدید امروز:      573      نفر

  • بازدید دیروز:      647      نفر

  • بازدید هفته:    5825      نفر

  • بازدید ماه:       17167      نفر

  • بازدید کل:      1466559      نفر