... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/2a04e1d9ba1339f5440090b950dd97d1.jpg'


در جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی؛

استانداران قم و فارس تعیین شدند/ تشکر هیات دولت از استانداران پیشین

اعضای هیأت دولت روز چهارشنبه در جلسه ای به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، سیدمهدی صادقی و سیدمحمدعلی افشانی را به عنوان استانداران قم و فارس تعیین کردند . در این جلسه از استانداران پیشین این دو استان نیز تشکر شد.

رییس جمهوری در نشست هیات وزیران، قم را مرکز انقلاب اسلامی و دارای نقش برجسته‌ای در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و استاندار را به هماهنگی جهت برقراری رابطه هر چه بهتر دولت، حوزه علمیه، فضلا و به ویژه مراجع عظام توصیه نمود.

دکتر روحانی با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون ارتباط بسیار خوبی بین دولت و مراجع برقرار بوده است، حفظ و تقویت جایگاه و منزلت مراجع را از وظایف دولت و موجب تقویت دین در جامعه ذکر کرد و از استاندار خواست تا در جهت آبادانی هر چه بیشتر قم و رفاه زائرین و مردم و رضایت علما تلاش کند.

رییس جمهوری در ادامه با توجه به اهمیت تاریخی و جاذبه‌های فراوان استان فارس به عنوان شهر فرهنگ، ادب، و اخلاق، به استاندار توصیه نمود تا در فراهم آوردن و تقویت فضایی که شایسته شهر احمدابن موسی، سعدی و حافظ است، هر چه بیشتر بکوشد.

دکتر روحانی، اعتدال را شعار و مبنای اصلی فعالیت این دولت عنوان و خاطرنشان کرد که این دولت با خشونت و افراط مخالف بوده و در برابر افراطی گری خواهد ایستاد و بهای آن را نیز پرداخت خواهیم کرد.
رییس جمهوری از همه وزرا، استانداران و مسئولان خواست که در راه حقی که انتخاب کرده و به مردم قول داده‌اند، ثابت قدم و استوار باشند و خاطرنشان کرد: هیچ تردیدی نداریم که مردم، افراط وتفریط را نمی‌خواهند و خواهان مسیر اعتدال و اخلاق هستند و این همان راهی است که امام راحل و مقام معظم رهبری توصیه کرده و می‌کنند.

 


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/23
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      88        نفر

  • بازدید امروز:      463      نفر

  • بازدید دیروز:      647      نفر

  • بازدید هفته:    5715      نفر

  • بازدید ماه:       17057      نفر

  • بازدید کل:      1466449      نفر