... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/38d052044501b53bcda929283151b57c.jpg'


دیدار فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی از اداراه تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، اسپرجانی فرماندار و مسئولین دستگاههای اجرایی به منظور گرامیداشت هفته تامین اجتماعی از اداره تامین اجتماعی دیدار کردند.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی، نهاد تامين اجتماعي را پشتوانه اي قوي براي اقشار مختلف كارگر و زحمتكشان دانستند و كمك و خدمت رساني به اين قشر را بسيار ارزشمند توصيف نمودند و بیان داشتند: تامین اجتماعی مظهرعدالت اجتماعی است و عدالت اجتماعی درهیچ کشوری بوجود نمی آید مگراینکه پیش زمینه تامین اجتماعی درآن کشوروجود داشته باشد ودراین راستا نظام جمهوری اسلامی که مبنای فعالیت اجتماعی خودرا بسط عدالت می داند پیشگام و پیشرو در این زمینه می باشد.

نماینده عالی دولت اظهار داشت: تامین اجتماعی یکی از نهادهای ارزشمند حمایتی در کشور است و همواره با حجم بالای کار در راستای خدمت به مردم کوشش نموده است و استفاده شایسته از ظرفیت بالای تامین اجتماعی در خدمات رسانی بهتر و بیشتر به اقشار جامعه بویژه اقشار ضعیف جامعه از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.

اسپرجانی ضمن تشکر از فعالیتها و زحمات کارکنان تامین اجتماعی از آنها خواستند تا با توجه به حجم گسترده فعالیتهای این سازمان تکریم ارباب رجوع را در اولویت کاری خود قرار داده و با سعه صدر و روی گشاده به امورات مردم رسیدگی نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/23
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      51        نفر

  • بازدید امروز:      334      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6091      نفر

  • بازدید ماه:       22300      نفر

  • بازدید کل:      1442285      نفر