... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/94c14dd8e0951387e2907ed96f659247.jpg'


با حضور امام جمعه، فرماندار: مراسم جشن گلریزان مسکن نیازمندان بهزیستی خرامه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، مراسم جشن گلریزان تأمین مسکن مددجویان بهزیستی با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، اسپرجانی فرماندار،مسئولین دستگاههای اجرایی و مردم در امر کمک رسانی به ایتام و نیازمندان در سالن تربیت بدنی  شهر خرامه برگزار گردید.

وی برگزاری جشن گلریزان در راستای کمک به نیازمندان را از بهترین جشن‌ها در پیشگاه الهی دانست و تصریح کرد: کمک به همنوع و شخص آسیب دیده و گرفتار، وظیفه ذاتی هر انسان است و اجر و مزد آن نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود.

اسپرجانی نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان شدند: جشن گلریزان بهترین زمان جهت بهره‌گیری از حمایت‌های خیرین است و گام‌هایی که در زمینه خدمت به نیازمندان و ایتام برداشته می‌شود، باقی الصالحات است و نیکی کردن به نیازمندان و همنوعان در هر زمان به‌ویژه در ایام ماه مبارک رمضان خیر کثیر و گامی بلند برای رسیدن انسان به آرامش است.

فرماندار بیان نمودند: ایرانی و اسلامی برای مردم کشور ما یک امتیاز محسوب می شود و از آنجا که ظرفیت های مختلف از خود گذشتگی در کشور ما زیاد است باید از آن ها استفاده کنیم

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه بیان نمود: بستر ساخت مسکن برای معلولین آماده است، زمین و امتیازات آب و برق و گاز رایگان است و می توان با 10 میلیون تومان کار را شروع کرد و یک ساختمان نیمه تمام را تحویل آنان داد

وی افزودند: این کار زمانی قدم به قدم جلو می رود که مجمع خیرین مسکن ساز در شهرستان خرامه راه اندازی شود؛ بزرگان و خیرین شهرستان همکاری کنند تا این مجموعه هر چه سریعتر راه اندازی شود.

عبدالصمد درویشی جابری رئیس اداره بهزیستی خرامه با اشاره به وجود 2700 معلول در شهرستان خرامه اظهار داشت: جامعه ای که ما با آنها سر و کار داریم جامعه ای خاص هستند که هرچه در مورد سختی های زندگی این افراد توضیح داده شود نمی توانیم ذره ای آنان را درک کنیم.

رئیس اداره بهزیستی : گفت خیلی از معلولین امکان ساخت مسکن را ندارند و هدف این جلسه هم جمع آوری آورده مردمی جهت ساخت مسکن برای این افراد است؛ کمک های نقدی و غیرنقدی مثل مصالح ساختمانی بسیار کارگشا خواهد بود

در ادامه این مراسم برنامه های مختلفی همچون شعرخوانی خادمان حرم شاهچراغ (ع) و اجرای باستانی کاران زورخانه پوریای ولی برگزار شد.


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/22
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      23        نفر

  • بازدید امروز:      476      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6233      نفر

  • بازدید ماه:       22442      نفر

  • بازدید کل:      1442427      نفر