... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/fd17ecad70a443d9b1c6cd0ca5d4af65.jpg'


فرماندار:پیمانکار باید تمام توان و تلاش خود را برای تسریع در روند کار و اتمام به موقع پروژه جاده خرامه – نی ریز به کار بگیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، با حضور اسپرجانی فرماندار، شیبانی رئیس شورای شهرستان و پیمانکار و کارشناسان شرکت جهاد نصر جلسه ای پیرامون بررسی مشکلات جاده خرامه نی ریز در دفتر فرماندار برگزار گردید.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات عوامل مجموعه شرکت جهاد نصر کرمان بیان داشتند: همانگونه که مشاهده می شود روند فعالیت شرکت برای اجرای پروژه کند شده و از پیمانکار و مسئول شرکت خواستارم با فراهم آوردن شرایط برای تسریع بخشیدن به اجرای پروژه اهتمام ورزند.

نماینده عالی دولت خاطر نشان شدند: درحال حاضر مهمترین پروژه ای که در سطح شهرستان خرامه در حال اجرا و برای شهرستان حائز اهمیت خاصی است پروژه جاده خرامه نی ریز می باشد و پیمانکار باید تمام توان و تلاش خود را برای تسریع در روند کار و اتمام به موقع پروژه به کار بگیرد.

فرماندار در پایان از مهندس سلطانی نماینده شرکت جهاد نصر خواست، شرکت ابزار آلات و ماشین آلات بیشتری به کار بگیرند تا به روند اجرای پروژه تسریع ببخشند.


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/21
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      24        نفر

  • بازدید امروز:      368      نفر

  • بازدید دیروز:      955      نفر

  • بازدید هفته:    6125      نفر

  • بازدید ماه:       22334      نفر

  • بازدید کل:      1442319      نفر