... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/c5283eeb5e4c661b1380f51a7783888d.jpg'


با حضور دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور اسپرجانی فرماندار، ابراهیمی دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، علیرضا قائدی معاون فرماندار و اعضاء شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار گردید.

اسپرجانی فرمانداری شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر به مدعوین ابراز داشتند: مبارزه با اعتیاد در جامعه باید به یک فرهنگ تبدیل شود تا شرایط مبارزه با این خطر شوم در جامعه فراهم شود.

فرماندار با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر در جامعه به یک امر مهم و ضروریست بیان داشتند: با احساس مسئولیت دسته جمعی می توان از افزایش مبتلا شدن به اعتیاد جلوگیری  کرد و به بهبود و سلامتی افراد جامعه کمک شایانی کرد.

رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: مواد مخدر به هر شکلی که باشد مخرب است و یک نوع جنگ با جامعه محسوب می شود و برای مبارزه با این بلای تخریب کننده باید یک وحدت و همدلی در جامعه شکل بگیرد که برای ریشه کن کردن آن  موفق شد.

ابراهیمی دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان اظهار داشت: تغییر و نگرش در دولت تدبیر و امید برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی  بسیار جای تحسین دارد و مواد مخدر یکی از جدی ترین تهدیداتی است که جامعه را به طور جدی تهدید می کند.

وی بیان کرد:برای مبارزه با مواد مخدر در سه محور مقابله با ورود عرضه مواد، فرهنگ سازی و درمان حمایتهای اجتماعی  می توان فعالیت داشت که دو مورد آخر از سوی سازمانهای مردم نهاد پوشش داده می شود.

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر اذعان داشت: با بررسی های صورت گرفته از سوی سازمان مبارزه با مواد مخدر سازمان ملل ایران پیشرو ترین کشور در عرصه مبارزه با مواد مخدر در جهان می باشد و پلیس زایران موفقترین پلیس در امر کشف و ضبط مواد مخدر بوده است.

ابراهیمی با اشاره به این موضوع که پدیده مواد مخدر یک پدیده عادی نیست و به وسیله کشورهای قدتمند جهان هدایت می شود تاکید کرد: مواد مخدر امروزه یک تهدید بزرگ است و باید با آگاه سازی عموم مردم  و همدلی دولت و ملت به مقابله با این خطر و معظل پرداخت.

در پایان کارگروه های مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ارائه گزارش فعالیت خود در سطح شهرستان پرداختند.


تاریخ ثبت خبر: 1394/3/7
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      22        نفر

  • بازدید امروز:      15      نفر

  • بازدید دیروز:      911      نفر

  • بازدید هفته:    5555      نفر

  • بازدید ماه:       20680      نفر

  • بازدید کل:      1414631      نفر